Instagram @Mud_Race_LV

21/09/2021

ATV 1000

1. Gatis Grunte LV / “Grunte Racing” / Polaris Scrambler

2. Ilmārs Lubiņš LV / “Burka Racing” /  Can Am Renegade

3. Hendrik Laur EE / “Iron Baltic” / Can Am Renegade

4. Dainis Ignatāns LV / “DDRE” / Can Am Renegade

5. Taivo Tehvand EE / “Vesirott” / Can Am Renegade

6. Daividas Rudokas LT / “Purvo Šernai - Utena” / Can Am Outlander

7. Povilas Ignatavičius LT / “Šaulia Velniai” / Can Am Renegade

8. Hando Koger EE / “HK” / Can Am Renegade

9. Raido Asula EE / “Metsatagune Club / Can Am Outlander

10. Sten Murro EE / “SM Racing” / Can Am XMR

11. Andris Treiliņš LV / Can Am Outlander


ATV750

1. Andis Moisejevs LV / “Burka Racing” /  Can Am Renegade

2. Jānis Burka LV / “Burka Racing” / Can Am Outlander

3. Mantyas Goda LT / “Purvo Šernai” / Can Am Renegade

4. Aleksandrs Vasiļjevs LV / Can Am Renegade

5. Tomas Mikulenas LT / “Purvo Šernai” / Can Am Outlander

6. Guntis Lazdiņš LV / Can Am Outlander

7. Meelis Kuhi EE / “MK Race” / Can Am Outlander


ATV Hobby

1. Eduards Grāvītis LV / “DEK Racing” / Can Am Renegade

2. Baiba Lubiņa LV / “Burka Racing” / Can Am Outlander

3. Artis Strelkovs LV / Can Am Renegade

4. Ingus Liepiņš LV / Can Am Outlander

5. Gedas Kalinauskas LT / “Purvo Šernai” / Can Am Outlander

6. Atis Bruņinieks LV / Can Am Outlander

7. Intars Petrovs LV / Can Am Outlander

8. Jānis Zbitkovskis LV / Can Am XMR

9. Kestutis Grazys LT / “Bebrai” / Can Am Outlander

10. Aigars Lazdiņš LV / Can Am Renegade

11. Pēteris Beķeris LV / Yamaha Grizzly

12. Kaspars Bogdanovičs LV / Can Am Outlander


CT1

1. Vadims Seleckis / Sanita Selecka LV / “Vadims Seleckis Offroad Team”

2. Ivo Rumba / Madara Rumba LV 

3. Ernests Purakalns / Dāvis Drubiņš LV / “Ape Team”

4. Ivar Haabsaar / Üllar Sikk EE / “OHH&AHH”

5. Juris Jansons / Lauris Seļuks LV / “Mud Hunters”


CT2

1. Mairis Jurka / Edgars Ozoliņš LV / “Ape Team”

2. Kārlis Sietnieks / Valentīns Kormiļcevs LV / “Silrak”

3. Olafs Liepiņš / Dzintars Liepiņš LV / “Liepiņi”

4. Edvīns Vansovičs / Aivis Japins LV / “Airītes”


CT Standart

20/09/2021

ATV Hobby

7:30-8:30 Reģistrācija

8:30-9:00 Tehniskā komisija

9:30 Starts (1.brauciens)
10:10 Finišs (1.brauciens)


13:45 Starts (2.brauciens)
14:25 Finišs (2.brauciens)


ATV 750 un ATV1000 (80min)

8:30-9:30 Reģistrācija

9:30-10:00 Tehniskā komisija
10:30 Starts (1.brauciens)
11:50 Finišs (1.brauciens)


14:45 Starts (2.brauciens)
16:05 Finišs (2.brauciens)


CT 1 un CT 2 klases(80min)

10:00-11:00 Reģistrācija

11:00-11:30 Tehniskā komisija
12:05 Starts CT1un CT2 (1.brauciens)
13:25 Finišs CT1 un CT2 (1.brauciens)


16:20 Starts CT1 un CT2 (2.brauciens)
17:40 Finišs CT1 un CT2 (2.brauciens)

Iespējams loterija

19:00 Apbalvošana

23/08/2021

Esam atvēruši reģistrāciju 3.posmam “Dīķsalas Trophy”

20/08/2021

ATV 1000

1. Gatis Grunte LV / “Grunte Racing” / Polaris Scrambler

2. Rolands Puravs LV / “SDK” / Can Am Renegade XXC

3. Ilmārs Lubiņš LV / “Burka Racing” / Can Am Renegade

4. Daividas Rudokas LT / “Purvo Šernai” / Can Am Outlander

5. Dainis Ignatāns LV / “DDRE” / Can Am Renegade


ATV750

1. Mantas Goda LT / “Purvo Šernai” / Can Am Renegade XXC

2. Andis Moisejevs LV / “Burka Racing” / Can Am Renegade

3. Jānis Burka LV / “Burka Racing” / Can Am Outlander

4. Aleksandrs Vasiļjevs LV / Can Am Renegade



ATV Hobby

1. Atis Strelkovs LV / Can Am Renegade XXC

2. Kestutis Grazys LT / “Bebrai” / Can Am Outl;ander

3. Gedas Kalinauskas LT / “Purvo Šernai” / Can Am Outlander

4. Ingus Liepiņš LV / Can Am Outlander

5. Intars Petrovs LV / Can Am Outlander

6. Giedrius Butrimavičius LT / “ATV Dinozaurai” / Can Am Outlander

7. Aigars Lazdiņš LV / Can Am Renegade

8. Andrejs Lāčaunieks LV / “Lāči” / Can Am Outlander

9. Ernests Lāčaunieks LV / “Lāči” / Yamaha Grizzly

10. Edgars Surgunts LV /  Can Am Outlander


CT1

1. Ivo Rumba / Madara Rumba LV 

2. Kārlis Sietnieks / Valentīns Kormiļcevs LV / “Silrak”

3. Pauls Feodorovs / Valters Feodorovs LV / “RR Mud Hunters”

4. Juris Jansons / Lauris Seļuks LV / “Mud Hunters”

5. Ivar Haabsaar / Üllar Sikk EE / “Ohh&Ahh”


CT2

1. Olafs Liepiņš / Leo Liepiņš LV / “Liepiņi”

2. Mairis Jurka / Edgars Ozoliņš LV / “Ape Team”

3. Edvīns Vansovičs / Krišjānis Mežulis LV / “Airītes”


CT Standart

1. Lauris Mitenieks / Andris Sebriņš / Didzis Siliņš LV / “SK Cesvaine”

19/08/2021

7:30 - 8:30 Reģistrācija ATV Hobijs

8:30 - 9:30 Reģistrācija ATV 750

9:30 - 10:45 Reģistrācija ATV 1000

08:30 Tehniskā komisija ATV Hobijs (starta laukumā)

08:45 Sapulce ATV Hobijs (starta laukumā)

09:00 1.starts ATV Hobijs (45min)

09:45 1.finišs ATV Hobijs

09:30 Tehniskā komisija ATV 750 (starta laukumā)

09:45 Sapulce ATV 750 (starta laukumā)

10:00 1.starts ATV 750 (60min)

11:00 1.finišs ATV 750

10:45 Tehniskā komisija ATV 1000 (starta laukumā)

11:00 Sapulce ATV 1000 (starta laukumā)

11:15 1.starts ATV 1000 (60min) 

12:15 1.finišs ATV 1000

12:30 2.starts ATV Hobijs (45min)

13:15 2.finišs ATV Hobijs

13:30 2.starts ATV 750 (60min)

14:30 2.finišs ATV 750

14:45 2.starts ATV 1000 (60min)

15:45 2.finišs ATV 1000

17:00 Apbalvošana ATV kategorijām

13:30 - 15:00 Reģistrācija CT 1 un CT 2

15:30 Tehniskā komisija CT1 un CT 2 (starta laukumā)

16:00 Sapulce CT 1 un CT 2 (starta laukumā)

16:15 1.starts CT 1 un CT 2 (120min)

18:15 1.finišs CT 1 un CT 2

20:00 Starts CT Standarts (75min) 

21:15 Finišs CT Standarts 

21:30 2.starts CT 1 un CT 2 (120min) 

23:30 2.finišs CT 1 un CT 2

23:59 Apbalvošana CT kategorijām